Pomozte tělu detoxikovat a získat novou energii a vitalitu.

 

Ne nadarmo mnozí odborníci označují současnost za „dobu jedovou“. Toxické látky jsou totiž nejen všude kolem nás, ale bohužel i v nás. Mají rozličný původ. Některé pocházejí ze znečištěného životního prostředí a smogu, další pak z kosmetiky, zemědělských produktů, z užívání různých léků i nevhodné stravy.

Navíc je závěr roku tradičně spojen s bouřlivými oslavami, kde alkohol teče proudem a tělo dostává pořádně zabrat. Naštěstí s lednem přichází doba předsevzetí, a tak máte šanci při troše pevné vůle s tím něco udělat. Novoroční detox je dobrým způsobem, jak se zbavit škodlivin z organismu a začít žít zdravěji.

Co je to detoxikace

Detoxikace je proces očisty organismu, při kterém se tělo přirozeně zbavuje nahromaděných toxických látek prostřednictvím orgánů. Začíná v játrech, ale svou roli hrají také vaše ledviny, plíce a střeva. Správně provedená detoxikace těla může pomoci obnovit energii a vitalitu odlehčením vašeho těla od různých toxinů, které se časem vytvořily vystavením všemožným chemikáliím a těžkým kovům. Jak můžeme tělu s detoxikací pomoci?

Nejvíce zatížená jsou játra

Játra fungují v lidském těle jako filtr a chemická továrna. Vykonávají přes 300 metabolických funkcí a jejich úloha je nenahraditelná. Zpracovává se v nich vše škodlivé a tělo se těchto látek jejich prostřednictvím zbavuje. Pokud je však toxinů příliš, začnou se v jaterních buňkách hromadit a mohou játra oslabit či nenávratně poškodit. Příznakem oslabených jater může být třeba únava.

Zdravá játra = dobrá imunita

Špatné zdraví jater může mít neblahý vliv na imunitní systém. Přirozenou cestou, jak pročistit játra, je zaměřit se na zdravou stravu, vyloučit alkohol a vsadit na ostropestřec.

Bojovník za zdravá játra ostropestřec

Pokud hledáte přírodní prostředek na ochranu a regeneraci jater, pak si určitě zamilujete úžasnou bylinku – Ostropestřec mariánský. Jeho účinek na regeneraci jater je dlouhodobě známý a vědecky prokázaný.

Ostropestřec obsahuje silný antioxidant silymarin, který regeneruje jaterní buňky a chrání játra před poškozením od toxických látek tak, že blokuje toxinům vstup do jaterních buněk. Přispívá tak k zachování správné funkce jater a podporuje jejich detoxikační schopnost.

Silymarin se doporučuje:

  • jako doplňková terapie při a po jaterních těžkostech
  • při toxickém poškození jater (těžkými kovy, jedovatými houbami či léky)

Má také příznivý účinek na trávicí systém, aktivuje produkci žluči a je tradičně využívaný při pocitech plynatosti, nadýmání a pálení žáhy. Zároveň se jedná o velmi silný antioxidant, který chrání buňky celého organismu před poškozením od volných radikálů a před nepříznivými vnějšími vlivy.

Rovněž má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru.


S detoxikací vám pomůže NatureVia® OSTROPESTŘEC forte. Patří k nejsilnějším na trhu a bude vám stačit jedna kapsle denně.