Pomozte tělu detoxikovat a získat novou energii a vitalitu.

 

Ne nadarmo mnozí odborníci označují současnost za „dobu jedovou“. Toxické látky jsou totiž nejen všude kolem nás, ale bohužel i v nás. Mají rozličný původ. Některé pocházejí ze znečištěného životního prostředí a smogu, další pak z kosmetiky, zemědělských produktů, z užívání různých léků i nevhodné stravy.

Se začátkem nového roku přichází doba předsevzetí a nových plánů. Jak jich nejlépe dosáhnout? Dopřejte tělu pořádný DETOX. Díky němu se tělo zbaví škodlivin a bude mít lepší základ pro předsevzetí žít zdravěji.

Játra jako chemická továrna

Přemýšlíte,  z kterého konce se do detoxu pustit? Základem je myslet na játra, která fungují v lidském těle jako filtr a chemická továrna současně.

Játra patří k našim velmi důležitým orgánům.  Vykonávají přes 500 metabolických funkcí a jejich úloha je nenahraditelná . Zpracovává se v nich vše škodlivé a tělo se těchto látek jejich prostřednictvím zbavuje. Pokud je však toxinů příliš, začnou se v jaterních buňkách hromadit a mohou játra oslabit či nenávratně poškodit. Příznakem oslabených jater může být třeba únava.

Právě u jater by měla detoxikace, tedy proces očisty organismu, při kterém se tělo tělo přirozeně zbavuje nahromaděných toxických látek, začít. Ale svou roli hrají také  ledviny, plíce a střeva. Správně provedená detoxikace těla může pomoci obnovit energii a vitalitu odlehčením vašeho těla od různých toxinů, které se časem vytvořily vystavením všemožným chemikáliím a těžkým kovům.

Zdravá játra = dobrá imunita

Špatné zdraví jater může mít vliv i na imunitní systém. Proto to nenechte zajít tak daleko a „ukliďte“ si v nich.

Jak očistě jater pomoci? Tou nejjednodušší a především přirozenou cestou, jak játra pročistit, je zaměřit se na zdravou stravu, vyloučit alkohol a vsadit na ostropestřec.

Podpora jaterní detoxikace

Pro správnou funkci jater se doporučuje dopřát jim pomocí detoxikačních kúr čas na regeneraci.

Právě jmenovaná bylinka Ostropestřec mariánský je pro regeneraci jater více než vhodná a její pozitivní účinek je  vědecky prokázaný.

Ostropestřec obsahuje silný antioxidant silymarin, který regeneruje jaterní buňky a chrání játra před poškozením od toxických látek tak, že blokuje toxinům vstup do jaterních buněk. Přispívá tak k zachování správné funkce jater a podporuje jejich detoxikační schopnost.

Ostropestřec se doporučuje:

  • jako doplňková terapie při a po jaterních těžkostech
  • pro rekonvalescenci při toxickém poškození jater (těžkými kovy, jedovatými houbami či léky)

Má také příznivý účinek na trávicí systém, aktivuje produkci žluči a je tradičně využívaný při pocitech plynatosti, nadýmání a pálení žáhy. Zároveň se jedná o velmi silný antioxidant, který chrání buňky celého organismu před poškozením od volných radikálů a před nepříznivými vnějšími vlivy.

Rovněž má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru.


S detoxikací vám pomůže NatureVia® OSTROPESTŘEC forte. Patří k nejsilnějším na trhu a bude vám stačit jedna kapsle denně.