O nás

Zajímáte se o zdravý životní styl, které přírodní produkty a vitamíny jsou pro vás vhodné a pomohou posílit vaše zdraví? Nechte se inspirovat a dovolte NATUREVIA®    ( dříve Swiss Natural™), aby vás na vaší cestě ke zdraví provázel.

Naše inovativní produkty prémiové kvality jsou bezpečné, účinné a vědecky formulované z přírodních zdrojů. Věříme, že vám pomohou co nejlépe využít každý váš den.

 

Před 25 lety přinesla naše společnost BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o. na český trh první přírodní doplňky stravy značky Swiss Natural® od jednoho z předních výrobců vitamínů a doplňků stravy v Kanadě, firmy s více než 50 letou tradicí. Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Výrobce testuje každou vyrobenou šarži výrobku pod nejpřísnějším dohledem kanadského ministerstva zdravotnictví.

 

Neměníme složení produktů, měníme jen značku.

V r. 2018 jsme zahájili postupný přebal stávajících a vámi oblíbených produktů Swiss Natural® do nových obalů značky NATUREVIA®, nové originální a nezaměnitelné značky, vystihující základní vlastnost našich produktů, jejich přírodní povahu a původ- NATUREVIA®

Základní kameny značky Naturevia:

Všechny produkty jsou registrovány MZe ČR a jsou v prodeji v lékárnách a e-shopech.

Potřebujeme naši stravu něčím doplňovat a jaká je úloha doplňků stravy? Čtěte více zde >>