O nás

Zajímáte se o zdravý životní styl? Zajímá vás, které přírodní produkty a vitamíny jsou pro vás vhodné a pomohou posílit vaše zdraví? Nechte se inspirovat a dovolte NATUREVIA® ( původně Swiss Natural™), aby vás provázel.

 

Potřebujeme naši stravu něčím doplňovat a jaká je úloha doplňků stravy? Čtěte více zde >>

Firma Swiss Herbal Remedies, výrobce produktů Swiss Natural® a NATUREVIA®,  byla založena v roce 1965 v kanadském Torontu a od té doby se stala jednou z největších kanadských společností v oboru. Vyváží více než 400 velmi kvalitních přírodních vitamínů, minerálů a doplňků do celého světa. Od roku 1993 se její výrobky  dováží i do ČR, kde se především probiotika a brusinky zařadily mezi nejúspěšnější produkty ve svých kategoriích.

Swiss továrna

Produkty jsou vyráběny nejmodernější technologií, zaručující dodržení nejvyšších standardů kvality od vstupních surovin až po finální produkt. Jsou průběžně kontrolovány nezávislými akreditovanými a státem kontrolovanými laboratořemi. Ty ověřují kvalitu a čistotu jednotlivých složek v produktu, včetně jejich trvanlivosti a stability.

Všechny produkty jsou dodávány v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obalech.

Swiss koláž

Základní kameny značky:

Všechny produkty jsou registrovány MZ ČR a jsou běžně v prodeji v lékárnách a centrech zdravé výživy. Další možností je objednat si produkty  prostřednictvím našeho e-shopu.

NATUREVIA® - oblíbená značka všech, KDO SI UVĚDOMUJÍ HODNOTU SVÉHO ZDRAVÍ ! 

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu