O nás

Zajímáte se o zdravý životní styl, které přírodní produkty a vitamíny jsou pro vás vhodné a pomohou posílit vaše zdraví? Nechte se inspirovat a dovolte NATUREVIA® , aby vás na vaší cestě ke zdraví provázel.

 

Před 25 lety přinesla naše společnost BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o. na český trh první přírodní doplňky stravy značky Swiss Natural® od jednoho z předních výrobců vitamínů a doplňků stravy v Kanadě, firmy s více než 50 letou tradicí. Jsme hrdí na to, že můžeme být i nadále součástí této historie.

 

Neměníme složení produktů, měníme jen značku.

V r. 2018 jsme zahájili postupný přebal stávajících a vámi oblíbených produktů Swiss Natural® do nových obalů značky NATUREVIA®. Nové originální a nezaměnitelné značky, vystihující základní vlastnost našich produktů- jejich přírodní povahu a původ.

Zdraví našich zákazníků je pro nás prioritou. Proto abychom vyhověli jejich potřebám, rozšiřujeme dále naše portfolium o kvalitní produkty i od jiných firem ( např.z Norska, Dánska). Vše spojuje nová značka NATUREVIA®, která vychází z nejnovějších trendů v oblasti lidského zdraví.

Již od začátku jsme se rozhodli nabízet produkty za přijatelnou cenu a s co největším množstvím účinných látek, abychom si za nimi mohli stát. Většina produktů se stále vyrábí v Kanadě.

Naše inovativní produkty prémiové kvality jsou bezpečné, účinné a vědecky formulované z přírodních zdrojů. Věříme, že vám pomohou co nejlépe využít každý váš den.

 

Základní kameny značky Naturevia:

Všechny produkty jsou registrovány MZe ČR a jsou v prodeji v lékárnách a e-shopech.

Potřebujeme naši stravu něčím doplňovat a jaká je úloha doplňků stravy? Čtěte více zde >>