Pomoc pro imunitu. Tohle ji nakopne!

Imunitu podpoří vitaminy, zinek i rakytník

 

 

V chladných dnech, kdy ubývá slunečního světla, čelí naše imunita obrovskému náporu a dostává zabrat. Abyste zůstali co nejdéle fit, měli byste se s příchodem podzimu a zimy na ni více zaměřit a podpořit její správné fungování. Pomoci mohou ty správné vitaminy, minerály i bylinky.

Chcete-li zůstat fit, dodejte svému tělu tolik potřebný přísun vitaminů a minerálů. K těm nejdůležitějším vitaminům patří vitaminy C a D3. Z minerálů je zcela zásadní zinek. Všechny tyto látky jsou důležité pro správné fungování imunity, proto byste je měli svému tělu pravidelně dodávat. Preferujete-li přírodní zdroje, pak vsaďte na extrakty z plodů a rostlin.

Šípek, rakytník a echinacea

Co se týká céčka, často se mluví o citrusech, ovšem ještě o něco bohatší na něj jsou šípky a rakytník. Proto jsou extrakty z těchto oranžovočervených plodů v posledních letech takovým hitem.

Přírodní vitamin C z těchto plodů je pro organismus vysoce vstřebatelný a využitelný. Přispívá také k udržení zdraví horních dýchacích cest, což je v době respiračních onemocnění opravdu důležité. Vysoké oblibě se těší také echinacea. Ta sice vitamin C neobsahuje, ale může nabídnout jiné zdraví prospěšné látky, které podporují přirozenou obranyschopnost a její podávání je obzvlášť vhodné v období zvýšených nároků na organismus a jeho imunitu.

Všechno najednou v jedné kapsli

Pokud si právě sepisujete dlouhý seznam, co vše musíte v lékárně koupit či na procházce natrhat, nemusíte. Existuje totiž mnohem snadnější cesta, jak tělu dodat všechny látky. Tou je doplněk stravy Naturevia® ImunoHelpTM, jenž obsahuje extra silnou dávku vitaminů C a D3, organicky vázaného zinku a také přírodní extrakty z echinacey, rakytníku a šípku. Stačí jedna kapsle denně a budete mít zajištěný dostatečný přísun všeho potřebného.

 

 

Hýbejte se, relaxujte a neztrácejte optimismus

Kvalitní doplňky stravy a pestrá strava jsou jen částí toho, co můžete udělat pro své zdraví a imunitu. Kromě dostatečného odpočinku byste si měli najít čas i na sport. Zkuste pro jednou přemoci únavu a vyrazte třeba na procházku. Pohyb na čerstvém vzduchu vám jedině prospěje.

Zažeňte černé myšlenky a radujte se z každodenních maličkostí. Ne nadarmo se totiž říká, že veselá mysl je půl zdraví. Jenže v současné situaci jen půlka nestačí. Vezměte si proto všechny zmíněné rady k srdci. Pomohou vám dostat vaši obranyschopnost do patřičné formy a vy si i zimní měsíce budete moci užít naplno.

 


pro silnou podporu imunity

Naturevia® ImunoHelpTM
doplněk stravy

Výhody produktu:

  • Vysoká dávka vitamínu D a zinku v organické optimálně vstřebatelné formě
  • Rakytník, šípek a acerola s obsahem vysoce biologicky dostupného přírodního vitaminu C
  • Echinacea se tradičně používá pro podporu imunitního systému a zdraví dýchacích cest

 

  • Silná podpora imunitního systému v období zvýšených nároků na organismus a imunitu
  • Bez lepku, laktózy, barviv a konzervantů
  • Rostlinné kapsle vhodné i pro vegany