Vylepšená probiotika

Celých 26 let našeho působení na českém trhu, si zakládáme především na prémiové kvalitě produktů a také na maximální síle v jedné kapsli. Nyní jsme vylepšili vaše oblíbené Laktobacily 5 přidáním vitamínu C. Nově se jmenují Laktobacily 5 Imunita a vy máte opět jistotu, že užíváte nejmodernější probiotikum pro péči o vyváženou střevní mikroflóru. Také jsme vyhověli vašim přáním a zařadili jsme do nabídky Laktobacily 5 ATB, které obsahují 10 kapslí, jsou tak ideální k antibiotické léčbě a mají velmi příznivou cenu.

Další novinkou je praktická forma vysypávacích sáčků Laktobacílků Baby. Nově se již nemusíte potýkat s otevíráním kapsliček, ale můžete velmi jednoduše vysypat obsah sáčku do mléka, stravy či jiné tekutiny. Každý sáček obsahuje přesné, deklarované množství probiotických bakterií a prebiotik.

Od 29. 1. do 5. 2. 2020 mají členové KLUBU ZDRAVÍ  na našem e-shopu exkluzivní slevu 20 % na uvedená balení probiotik! Neváhejte a využijte této nabídky. V nabídce jsou i balení s 10 % kapslí ZDARMA.