NatureVia®- Vaše cesta ke zdraví

Vážení zákazníci, v průběhu letošního roku 2018 postupně dostanou všechny Vám dobře známé produkty prodávané dosud pod značkou Swiss Natural® nové atraktivnější obaly a zároveň novou značku NATUREVIA®.

 

Čtěte více ...

Vitamín D - horké téma současnosti!

Vitamínu D se v současnosti dostává značné pozornosti vědců i lékařů díky poznatkům o jeho značném významu a širokospektrálních účincích. O to více alarmující je zjištění, že až 70% obyvatel rozvinutých zemí všech věkových skupin může v různé míře trpět nedostatkem vitamínu D.1

 

Čtěte více ...

Nenechte si pokazit dovolenou

 Až 70% lidí v průběhu cestování potkají  trávicí potíže a průjem, postrach cestovatelů. Při cestách do cizích zemí jsme vystavení náhlým změnám, které snižují přirozenou obranyschopnost našeho imunitního systému. Spíme méně a jsme stresováni přerušením našich stravovacích zvyků a vlivem cizího prostředí. Rovněž jsme vystaveni působení mikroorganismů, s kterými se naše tělo nedovede vyrovnat . Nebezpečí může být dále znásobeno teplým prostředím nebo nehygienickými podmínkami, které podporují růst a rozšiřování nebezpečných mikroorganismů.

 

Čtěte více ...

Potřebujeme naši stravu něčím doplňovat?

Jsou doplňky stravy důležité pro naše zdraví a jak je vybírat?

 

Čtěte více ...

Nedostatek vitaminu D u těhotných zvyšuje pravděpodobnost porodu císařským řezem

Podle výzkumu odborníků z Bostonské lékařské univerzity hrozí ženám, které nemají v těhotenství dostatek vitamínu D, že své dítě přivedou na svět císařským řezem.

Výzkumníci v rozmezí dvou let analyzovali,  jak souvisí nízká hladina vitamínu D v krvi těhotné ženy s porodem císařským řezem.

 

Čtěte více ...

Mějte cholesterol pod kontrolou!

Srdečně-cévní onemocnění, infarkt nebo mrtvice, mají na svědomí více než polovinu úmrtí v ČR. Jedním z rizikových faktorů je zvýšená hladina cholesterolu.

 

Čtěte více ...

Výživový poradce Swiss Natural®

 Je velmi důležité si uvědomit existenci těchto 7 složek přítomných ve stravě a také poměr, v jakém by měly být ve správném jídelníčku zastoupeny.

 

Čtěte více ...

Víte že?

Není doplněk stravy jako doplněk stravy!

Je samozřejmé, že účinnost doplňku stravy záleží na skutečném (ne pouze etiketou deklarovaném) složení a biologické dostupnosti jednotlivých složek. To pokládáme za důležité zdůraznit hlavně v současné době, kdy se na trh tlačí různé doplňky stravy mnohdy nejistého a někdy možná až pochybného původu, jejichž účinek na zdravotní stav uživatele může být nulový či dokonce negativní.

 

Čtěte více ...
Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu