Aktuální výhody

KLUB SWISS

Aktuální akce

NEJVYŠŠÍ ČAS NA JARNÍ DETOXIKACI

Detoxikace je na jaře velmi aktuální téma. Ostropestřec mariánský přispívá k detoxikační schopnosti jater, podporuje jejich regeneraci a zároveň podporuje trávení. Od 4. 4. do 11. 4. 2019 mají členové KLUBU SWISS na našem e-shopu exkluzivnÍ 20% SLEVU na OSTROPESTŘEC FORTE!

více ZDE

Váš KLUB SWISS


 

SLEVA 20% K MDŽ

Co každou ženu potěší a navíc prospěje, jsou kvalitní produkty NATUREVIA, které ji budou hýčkat. Vyberte si z nabídky 5 produktů za exkluzivní cenu. Od 8. 3. do 15. 3. 2019 mají členové KLUBU SWISS na našem e-shopu exkluzivní slevu 20 % na uvedené produkty! Neváhejte a využijte této nabídky.

Více ZDE

Váš KLUB SWISS


 

PROBIOTIKA SE SLEVOU 20%

Užíváte antibiotika? DOPLŇTE PROBIOTIKA!

Od 27. 2. do 6. 3. 2019 mají členové KLUBU SWISS na našem e-shopu exkluzivní slevu 20 % na uvedená balení probiotik! Neváhejte a využijte této nabídky. V nabídce jsou i balení s 10 % kapslí ZDARMA.

více ZDE

Váš KLUB SWISS


 

VALENTÝNSKÁ 20% SLEVA NA VITAMÍN D

Máme pro vás 20% slevu na Vitamín D, kterého nyní všichni máme zoufalý nedostatek. Je nutné tělu pomoci a vitamín D doplnit. Od 14. do 22. února 2019 jej členové KLUBU SWISS zakoupí s 20% slevou z běžné ceny!

více ZDE

Váš KLUB SWISS


 

OMEGA-3 NOVĚ NA NAŠEM ESHOPU

Představujeme skvělou novinku na našem e-shopu. Dopřejte svému srdci, zraku i mozku kvalitní péči, stačí jen jedna kapsle denně!

OMEGA 3 One-a-Day je vysoce koncentrovaný výtažek z rybího tuku pro zdravé srdce, zrak a mozek.

Produkt obsahuje vysoce čištěný olej z volně žijících ančoviček z ekologicky čistých oblastí Peru , které mají zvláště vysoký obsah omega 3 mastných kyselin. Je zcela bez rybí pachuti.

Pro maximální účinek stačí jen 1 kapsle denně, neboť obsahuje i 2x více EPA/DHA oproti jiným běžným kapslím s rybím olejem.

Dle Světové zdravotnické organizace (WHO) je konzumace ryb v ČR velice nízká ( jen cca 20% doporučovaného množství), doplňování Omega 3 se jednoznačně doporučuje.

Od 31.1. do 6. 2. 2019 si mohou členové KLUBU SWISS na našem e-shopu objednat OMEGA 3 One-a-day s 20% slevou!

Bližší informace a výhody naleznete ZDE.

Váš KLUB SWISS


 

BRUSINKY, KTERÉ FUNGUJÍ

Na trhu naleznete brusinkových produktů skutečně mnoho. Chcete-li, aby vám brusinky skutečně pomohly, obraťte se s důvěrou na naši značku. Máte k tomu hned několik důvodů. MEGA BRUSINKY se vyznačují patentovanými technologiemi, které zajišťují jejich maximální využití v našem těle. Navíc mají denní dávku schovanou v jedné kapsli!

  • Výrobní technologie CranMax® zachová všechny účinné složky ze všech částí plodu brusinky (dužiny, jader, slupky i šťávy) tak, aby zůstal co nejpodobnější čerstvým brusinkám.
  • Ochranná technologie BioShield® - brusinková vláknina vytvoří ochranný obal, který chrání účinné látky před žaludeční kyselinou. Postupné uvolňování účinných látek v našich produktech umožní dokonalé vstřebání a prodloužený účinek.

Přečtěte si o brusinkách více ZDE.

 Váš KLUB SWISS

 


 

Výhody KLUBU SWISS

Členství v KLUBU SWISS je zcela zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Zaregistrujte se i Vy a užívejte výhod!

  • Členská sleva 15% při nákupu produktů Swiss Natural z našeho eshopu
  • Jen pro členy jsou připravovány akční produktové nabídky se slevou nebo dárkem zdarma
  • Členové klubu s námi mohou soutěžit o hodnotné ceny
  • Pouze členové kloubu mohou obdržet vzorky ZDARMA ve vybraných akcích
  • Pravidelné informace o výhodných prodejních akcích a novinkách prostřednictvím infomailu

A máme i další dobrou zprávu! Stejně jako loni je možné u nás zakoupit dárkové poukazy na nákup produktů Swiss Natural v libovolné výši. Pro nákup těchto dárkových poukazů náš kontaktujte individuálně na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky viz. http://www.swissnatural.cz/kontakt

OMEGA NOVĚ NA NAŠEM ESHOPU

NEJVYŠŠÍ ČAS NA JARNÍ DETOXIKACI

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu