NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví Doplňte probiotika - od kojenců po seniory Swiss NatureVia BRUSINKY Vysoká dávka Omega-3 Slunčení vitamín bez slunce Jak zvládnout stres a překonat únavu? Swiss NatureVia LAKTOBACILY NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví Posilte svá játra

Zajištění absolutní kvality

Swiss NaturalTM je značka originálních doplňků stravy vyrobených v Kanadě, což hodně vypovídá o jejich kvalitě.  Musí být splněny předpisy a normy kvality stanovené ministerstvem zdravotnictví Kanady, která udělilo licenci potvrzující dodržování správné výrobní praxe( GMP) jako měřítka bezpečnosti, účinnosti a farmaceutické kvality.


Není doplněk stravy jako doplněk stravy!

Je samozřejmé, že účinnost doplňku stravy záleží na skutečném (ne pouze etiketou deklarovaném) složení a biologické dostupnosti jednotlivých složek. To pokládáme za důležité zdůraznit hlavně v současné době, kdy se na trh tlačí různé doplňky stravy mnohdy nejistého a někdy možná až pochybného původu, jejichž účinek na zdravotní stav uživatele může být nulový či dokonce negativní.
Produkty Swiss NaturalTM jsoupod trvalou kontrolou kanadského ministerstva zdravotnictví. To zaručuje, že obsah účinných látek uvedený na etiketě musí být dodržen.

Všechny přípravky značky Swiss NaturalTM jsou v Kanadě označeny tzv. číslem NPN (Natural Product Number). NPN číslo potvrzuje, že výrobce předložil kanadskému státnímu orgánu dostatečné důkazy:

 • o bezpečnosti
 • o účinnosti produktu a pravdivosti uváděných zdravotních tvrzení (údaje z klinických studií nebo odkazy na publikované studie).

Zajištění absolutní kvality             

Trojnásobná kontrola kvality v nezávislých laboratořích – od surovin přes výrobní proces až po finální výrobek.

 1. testování surovin
  striktně používány pouze suroviny od prověřených dodavatelů s GMP atestem, testuje se mikrobiální kontaminace, olovo, arsen,rtuť, pesticidy, rozpouštědla, nežádoucí příměsi, obsah účinných složek atd.
 2. testování během výroby
  hmotnost, stejnoměrnost, drolivost, tvrdost atd.
 3. testování hotového výrobku
  mikrobiální a chemická kontaminace, účinnost, rozpustnost, rozpadavost, stabilita, počet tablet, ověření bezpečnostního uzávěru

Charakteristické vlastnosti výrobků Swiss Natural®, které jsou znakem jejich vysoké kvality:

Standardizace (užívá se u rostlinných extraktů s nestálým složením)
je zárukou, že v každé tabletě je v jakékoli výrobní šarži přítomno stejné množství účinné látky, které je zároveň uvedeno na etiketě. Hledejte tento údaj na obalu výrobků, je známkou kvalitního produktu.

Vysoká biologická dostupnost ( vstřebatelnost)
- podíl účinné látky, který byl z trávicího traktu skutečně vstřebán a využit. Množství látky uvedené na obale ještě nic neříká o tom, kolik tělo skutečně využije.Je dosahována formou účinné látky, vzájemnou kombinací složek, rychlostí rozpadu tablety, rozložitelností, stabilitou látek atd.

Lisování olejů za studena( pupalka)
nepoužívá rozpouštědla ani vysokých teplot k získání oleje. Je to metoda dražší, ale mnohem šetrnější- pupalka si zachová kvalitu esenciálních živin a při zpracování se nedostává do styku s chemikáliemi.

Ochrana účinných látek
speciální ochranné technologie, která chrání účinné látky při průchodu trávicím traktem a umožňuje jejich doručení bez poškození do místa působení ( mikroenkapsulace a kryotechnologie u probiotických bakterií, BioShield matrix u MAX a MEGA BRUSINEK).

Mnohé výrobky ze sortimentu Swiss jsou nositeli významných ochranných známek (z dovážených do ČR Cran-MaxTM, NovaSoyTM ,MicroLactin TM).

Značka Swiss NaturalTM je symbolem bezpečných, farmaceuticky čistých a účinných přípravků, na které se mohou spotřebitelé zcela spolehnout.

 

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu