NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví Doplňte probiotika - od kojenců po seniory Swiss NatureVia BRUSINKY Vysoká dávka Omega-3 Slunčení vitamín bez slunce Jak zvládnout stres a překonat únavu? Swiss NatureVia LAKTOBACILY NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví Posilte svá játra

Výroba z přírodních zdrojů

Suroviny jsou získávány pouze od důvěryhodných dodavatelů a podrobeny komplexnímu souboru testů pro zajištění čistoty, účinnosti a stability. Rostliny pocházejí z ekologicky čistých oblastí. Výrobce se zavázal používat přísady z přírodních zdrojů vždy, když je to možné. Produkty jsou výborně vstřebatelné a využitelné. Do produktů nejsou přidávány umělé konzervační látky, umělá barviva a aromata. Nezatěžují organismus chemickými látkami. Většina neobsahuje lepek, kvasinky ani mléčné produkty a proto jsou vhodné i pro zákazníky se zvláštními dietními potřebami.

Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu