NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví Doplňte probiotika - od kojenců po seniory Swiss NatureVia BRUSINKY Vysoká dávka Omega-3 Slunčení vitamín bez slunce Jak zvládnout stres a překonat únavu? Swiss NatureVia LAKTOBACILY NATUREVIA - Vaše cesta ke zdraví Posilte svá játra

NEJVYŠŠÍ ČAS NA JARNÍ DETOXIKACI

Detoxikace je na jaře velmi aktuální téma. Množství jedů v našem těle neustále narůstá. Zvyšuje ho pravidelné užívání léků, alkohol, smogová situace, škodliviny jsou obsažené ale i v kosmetických produktech a potravinách. Aniž bychom si to uvědomovali, zanášíme vlastní tělo denně velkým množstvím jedů a s většinou z nich se za nás perou játra. Zaslouží si proto naši pozornost a péči.

OSTROPESTŘEC FORTE přispívá k detoxikační schopnosti jater, podporuje jejich regeneraci a zároveň podporuje trávení. Obsahuje 200 mg silymarinu v jedné kapsli, patří tak na našem trhu k nejsilnějším.

Od 4. 4. do 11. 4. 2019 mají členové KLUBU SWISS exkluzivnÍ 20% SLEVU na OSTROPESTŘEC FORTE! Využijte této nabídky a pečujte o svá játra jedním z nejsilnějších produktů na našem trhu.    

<< ZPĚT NA AKTUALITY
Uvedená sleva se vztahuje na první nákup v eshopu www.swissnatural.cz a má platnost 30 dní od obdržení slevového kódu. Slevu nezle využít, pokud jste u nás v minulosti nakoupili.

Získejte slevu 50 Kč na první nákup Cena pro členy Swiss klubu